درباره ما

یکی از مشکلاتی که در زمینه مدیریت کسب و کارها و سازمانها وجود دارد ، تعداد زیاد ابزارها و تکنیک های مدیریتی است که در بسیاری از موارد باعث سردرگمی مدیران گشته است به گونه ایکه بسیاری از سازمانها تقریباً از اکثر ابزارها و تکنیک ها استفاده می کنند ، لیکن اثربخشی آن را به صورت محسوس در نتایج مشاهده و لمس نمی کنند . یکی از ماموریت های گروه مدیران آلفا ،  معرفی و آموزش ابزارها و تکنیک های مدیریت به سازمانها و کسب و کارهاست.

 

برای دریافت جدیدترین مطالب روز مدیریتی،تحلیل های داخلی و خارجی فضای کسب وکار ، روندها و پیش بینی ها دانلود فیلم کوتاه مدیریتی ، آخرین شماره ی مجله های معتبر بین المللی در کانال مدیران آلفا با ما همراه باشید .
➖➖➖➖➖➖➖➖➖
✅ کانالی برای حرفه ای ها💯
مدیران آلفا

https://t.me/joinchat/AAAAAEH-arclyGDd-XiO0A

ایمیل: info@alfamanagers.com

 

درباره ما

مرکز آموزش و مشاوره اندیشه ایرانیان مدبر در سال ۱۳۸۵ با هدف انجام فعالیتهای آموزشی تاسیس شد. این مرکز فعالیتهای آموزشی خود را در نقشهای مختلف و بیشتر بصورت آکادمیک شروع کرد. از سال ۱۳۹۲ و پس از سالها تجربه آموزش آکادمیک و تلفیق آن با تجربیات حضور در صنعت و ارتباطات نزدیک کاری با صنایع و سازمانها و همچنین شناسایی نیازهای موجود در زمینه پرورش مهارتهای شغلی، انستیتوی اندیشه در راستای ارتقاء دانش و مهارتهای شغلی مدیران، کارکنان و پرسنل صنایع، سازمانها و شرکتهای صنعتی و تجاری و کمک به بهره وری صنعت کشور عزیزمان ایران، بنیان نهاده شده و اقدام به برگزاری دوره ها و سمینارهای آموزشی تخصصی و کاربردی نمود.

این مرکز علاوه بر دارا بودن کادر آموزشی حرفه ای با تجربیات کار در محیط صنعتی، از اساتید مجرب و با دانش (متخصصینی که با تلفیق علم و دانش و تجربه در حیطه کاری خود جزو زبده ترین ها هستند) بهره می برد.

گواهینامه ها و مجوزها :

مجوز خدمات فنی و مهندسی از وزارت صنعت، معدن و تجارت در زمینه تخصصی سیستم های مدیریت و بهبود کیفیت

مجوز آموزش و برگزاری آزمون از مرکز شایستگی مدیریت کسب و کار اروپا (وین-اتریش)

گواهینامه ممیزی سیستمهای مدیریت یکپارچه از TUV NORD

دریافـت رزومـه

ماموریت :

انستیتوی اندیشه، رشد و توسعه سازمانها، شرکتها و صنایع کشور از طریق ارتقاء دانش و مهارتهای کاربردی در کنار توسعه همکاری هدفمند با مراکز دانشگاهی، علمی و فناوری را در راستای بالا بردن بهره وری صنعت و رونق اقتصاد کشور عزیزمان ایران سرلوحه کار خود قرار داده است.

چشم انداز :

اندیشه موسسه ای است  دانش بنیان که صنایع و سازمانهای کشور را  در  رسیدن به چشم انداز  ایران  در  افق   ۱۴۰۴  و چشم اندازهای بعدی یاری می نماید.